Харківський регіональний форум учнівського самоврядування професійної (професійно-технічної освіти) на базі УІПА.

В Українській інженерно-педагогічній академії 8 вересня відбувся Перший регіональний форум для представників професійної (професійно-технічної) освіти «Професія, кар’єра, успіх!» за спеціальною темою «Побудуй свій професійний імідж».

Метою форуму було об’єднання зусиль у напряму забезпечення кар’єрного зростання молоді шляхом налагодження постійної взаємодії між учнями закладів професійної (професійно-технічної) освіти і студентами закладів вищої освіти Харківського регіону.

Кафедра практичної психології взяла участь у першому Харківському регіональному форумі учнівського самоврядування професійної (професійно-технічної освіти) на базі УІПА.
➡️Доцент кафедри практичної психології, кандидат психологічних наук Кучеренко Наталія Сергіївна та лаборант кафедри, магістр психології Ладика Маргарита Сергіївна провели майстер – клас і познайомили з деякими інструментами, які використовує психолог в своїй професійної роботі.

Чекаємо ВАС в лавах нашої академії та кафедри!