20.04.23 на кафедрі практичної психології відбувся день відчинених дверей врежимі он-лайн.

Темою дня відчинених дверей було  « Розвиток особистісних якостей молоді під час війни». В рамках дня відчинених дверей  Баженовим О.В. було проведено тренінг по роботі з емоціями,  абітурієнтам було надано первинні знання про психологічну травму та вплив травмуючих обставин на поведінку та самовідчуття. Тренінг пройшов з високим рівнем активності та зацікавленості абітурієнтів.

20.03.2023р. на кафедріпрактичної психології було проведено черговий кафедральний день відчинених дверей для майбутніх абітурієнтів в режиміон-лайн за темою «Психологічна робота з негативними психічними станами під час війни»

  Ведуча: доцент кафедри практичної психології, кандидат психологічних наук, доцент ТетянаСапєльнікова. В рамках теми дня відчинених дверей відбувся тренінг :Психотехніка Relax-MakeUp в подоланні негативних станів. Метою тренінгу було -подолання негативних психічних станів за допомогою  переключення фокусу уваги з травмуюючого контексту на позитивне мислення, концентруванню уваги на своєму Я-образі, позитивна трансформація самосприйняття . Ведуча: кандидат психологічних […]

За допомогою звернулась наша студентка, для збору коштів для ЗСУ

Цілий рік ми донатили на дрони, армію та людям, які опинилися у страшній біді 🙏Зараз і я особисто прошу про допомогу! ♥️🇺🇦Моя дуже близька та рідна людина служить в 92я ОМБР, ця бригада приймала участь в визволеннні та захисті Харкова та Харківської  області! Він з самого початку війни пішов добровольцем до лав ЗСУ. Він ремонтує […]

20.02.2023 року на кафедрі практичної психології було проведено День відчинених дверей в режимі он-лайн.

Темою Дня відчинених дверей було « Психологія в сучасному професійному просторі. Особливості вступу на спеціальність 053 «Психологія» в 2023 році» . В рамках Дня відчинених дверей було проведено тренінг “Соціальні мережі в комунікації підлітків” Мета тренінгу – допомога налагодження оптимальних та безпечних форм спілкування підлітків в соціальних мережах. Тренінг було проведено доцентом кафедри практичної психології […]

Інформація про реєстрацію на МТНК та строки його проведення

Цьогоріч скасовано роведення традиційних вступних випробувань до закладів вищої освіти, натомість потенційні магістри проходитимуть МТНК ー для вступу до магістратури.

З 12 травня 2022 року розпочинаються щоденні безкоштовні вебінари з підготовки до НМТ

12 травня 2022 року Громадська спілка «Освіторія» та ЮНІСЕФ запускають щоденні безкоштовні вебінари з підготовки до національного мультипредметного тесту на платформі iLearn.

Мотиваційний лист при вступі до закладу вищої освіти

Цього року вступники повинні написати мотиваційний лист для вступу. Вперше він відіграватиме таку важливу, подекуди вирішальну роль під час вступної кампанії 2022.

Мотиваційний лист — це діловий документ, який пише та подає під час вступу абітурієнт. Перше враження про нього приймальна комісія складає саме за цим листом. Він двічі пов’язаний з мотивацією.