Меморандум про співпрацю з Харківським ОЦСС

Кафедра практичної психології Української інженерно-педагогічної академії підписала Меморандум про співпрацю з Харківським обласним центром соціальних служб. Головна мета співробітництва – участь в організації та проведенні заходів, спрямованих на соціально-психологічну підтримку та підвищення компетенцій працівників, які надають психологічну допомогу та підтримку різним категоріям населення.

Реформа освіти – епоха відродження чи руйнація?

Сьогодні, 11 січня 2024 року, відбулася позачергова зустріч колективу Української інженерно-педагогічної академії з ректором, викликана гострим занепокоєнням та обуренням колективу академії стосовно підготовки проєкту-розпорядження відносно приєднання Української інженерно-педагогічної академії до Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Колективом та адміністрацією закладу було прийнято рішення надіслати листи щодо нашої позиції: − Президенту України; − Верховній Раді України; − прем’єр-міністру України; − Міністру освіти та науки України.            

З прийдешнім Новим 2024 роком!

Кафедра Практичної психології від щирого серця вітає вас з прийдешнім Новим 2024 роком! Новий рік дарує нам надію та віру в краще, а ще дивовижну можливість подякувати всім, хто був з нами та всім, хто допомагав нам ставати краще кожен день. Хочемо побажати  усім великих успіхів у навчанні.  Нехай надія та здоров’я супроводжують вас протягом […]

Вітаємо з Різдвом!

Кафедра Практичної психології вітає Вас зі святом! Нехай нестримне, іскристе, чудове Різдво щедро поділиться з вами своєю світлою доброї магією! Хай всі бажання збудуться, як по легкому помаху казкової чарівної палички, даруючи всеосяжне щастя! Зі святом!  

День відкритих дверей на кафедрі Прикладної психології

14.12 та 20.12 відбувся профорієнтаційний захід для абітурієнтів. Захід проводили доцент кафедри Сапєльнікова Т.С., Харцій О.М., Баженов О.В. На зустрічі абітурієнти дізналися більше про нашу кафедру, про особливості вступу, про навчання. Викладачі кафедри познайомили майбутніх студентів з професією психолога, викликами, що стоять перед майбутніми спеціалістами. Також в рамках дня відчинених дверей відбувся тренінг “Зниження тривожності”

Онлайн – конкурс першокурсників “Зірковий дебют”

Підведені підсумки творчого онлайн-конкурсу для першокурсників “Зірковий дебют” З метою виявлення талановитої молоді, розвитку її творчих здібностей та умінь, культурним центром  спільно зі студентським сенатом був проведений творчий онлайн-конкурс для першокурсників “Зірковий дебют” За рішенням  журі переможцями конкурсу стали: I місце –Сошинська Євгенія – ДМП-ПС-2 / Марія Фурман ДМП-МТ23     Вітаємо переможців  з їх  […]

Харківський міський голова І. Терехов відвідав УІПА

Харківський міський голова Ігор ТЕРЕХОВ з офіційним візитом 28 листопада відвідав Українську інженерно-педагогічну академію. Спілкування проходило в теплій, дружній атмосфері. Ігор Олександрович зазначив, що на сьогодні розвиток, відбудова, відновлення нашого міста є одним з найважливіших питань. І це питання не менше турбує наших науковців, які запропонували свої знання та наукові наробки для допомоги нашому місту. На зустрічі багато […]

Студентський інтелект-баттл

16 листопада з нагоди Міжнародного дня студента Управліням у справах сім’ї та молоді було проведено “Студентський інтелект-баттл” серед студентів та курсантів ЗВО міста Харків. Команда студентів УІПА взяла у участь у цій події. Весела боротьба за звання інтелектуальних чемпіонів, круті ідеї – все це про “Студентський інтелект – батл”.

День студента 2023

Вітаємо нашу студентку, Маргариту Ладику з отриманням Подяки від Харківського міського голови Ігоря Терехова, за активну громадську позицію, високі досягнення в навчанні, участь у науковій та громадянській діяльності студентської спільноти з нагоди Дня студента  Бажаємо нових перемог та досягнень!

13-17 листопада 2023 року пройшла LVIII Науково–практична конференція здобувачів вищої освіти академії «Освіта та технології для розвитку суспільства»

13-17 листопада 2023 року в Українській інженерно-педагогічній академії пройшла LVIII Науково–практична конференцію здобувачів вищої освіти академії «Освіта та технології для розвитку суспільства». 14-17 листопада 2023 р. відбулись секційні засідання на кафедрах УІПА на яких обговорювались актуальні тематичні напрямки, що включали в себе взаємодію між сучасними технологіями та системами освіти з метою сприяння розвитку суспільства в цілому, важливість освіти як […]