Наші випускники

 

Дудка Анна Олександрівна, випускниця кафедри практичної психології УІПА. Закинчила навчання у 2020році.

Працює на посаді : методиста центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради Харківської області.

Я пишаюсь тим, що я випускниця Української інженерно-педагогічної академії!

Кожного разу, коли виникає якась проблема,  я  впевнено можу її вирішити завдяки знанням отриманих під час навчання в академії. В своїй професійній діяльності я допомогаю багатьом людям у вирішенні різноманітних питань.

А також ці знання допомогають мені не тільки у робочій сфері , а й у повсякденному житті.

Бути практичним психологом значить вміти працювати і як психолог, і як консультант, і як викладач. Завдяки тому багажу знань, які я отримала будучи студентом, для мене це можливо!

Впевнено виступити, влучно та правильно донести інформацію? Не питання! Організувати і провести тренінг? Легко ! Вислухати та надати підтримку? Завжди !

Мати класичну освіту практичного психолога, бути випускником Української інженерно-педагогічної академії – це мати високий рівень професійної підготовки, а також мати змогу навчатися у кращих спеціалістів Харкова та мати багатий практичний досвід у роботі.


 

Анастасія Портнова , випускниця кафедри практичної психології УІПА.

Інтегративний психолог, танцювально-руховий терапевт, інструктор практик свідомості. Автор та ведуча психологічних тренінгів

Відмінна збалансована система знань та навичок! База, яку можу спиратися у роботі, вишикувалася у процесі навчання. Хочеться окремо наголосити, що дається не лише класика, а й сучасні інноваційні підходи. Широкий кругозір з яким хочеться рухатися далі у професію, заглиблюючись у науку та практику.