20.04.23 на кафедрі практичної психології відбувся день відчинених дверей врежимі он-лайн.

Темою дня відчинених дверей було  « Розвиток особистісних якостей молоді під час війни». В рамках дня відчинених дверей  Баженовим О.В. було проведено тренінг по роботі з емоціями,  абітурієнтам було надано первинні знання про психологічну травму та вплив травмуючих обставин на поведінку та самовідчуття. Тренінг пройшов з високим рівнем активності та зацікавленості абітурієнтів.

20.03.2023р. на кафедріпрактичної психології було проведено черговий кафедральний день відчинених дверей для майбутніх абітурієнтів в режиміон-лайн за темою «Психологічна робота з негативними психічними станами під час війни»

  Ведуча: доцент кафедри практичної психології, кандидат психологічних наук, доцент ТетянаСапєльнікова. В рамках теми дня відчинених дверей відбувся тренінг :Психотехніка Relax-MakeUp в подоланні негативних станів. Метою тренінгу було -подолання негативних психічних станів за допомогою  переключення фокусу уваги з травмуюючого контексту на позитивне мислення, концентруванню уваги на своєму Я-образі, позитивна трансформація самосприйняття . Ведуча: кандидат психологічних […]

20.02.2023 року на кафедрі практичної психології було проведено День відчинених дверей в режимі он-лайн.

Темою Дня відчинених дверей було « Психологія в сучасному професійному просторі. Особливості вступу на спеціальність 053 «Психологія» в 2023 році» . В рамках Дня відчинених дверей було проведено тренінг “Соціальні мережі в комунікації підлітків” Мета тренінгу – допомога налагодження оптимальних та безпечних форм спілкування підлітків в соціальних мережах. Тренінг було проведено доцентом кафедри практичної психології […]

Інформація про реєстрацію на МТНК та строки його проведення

Цьогоріч скасовано роведення традиційних вступних випробувань до закладів вищої освіти, натомість потенційні магістри проходитимуть МТНК ー для вступу до магістратури.

Психологічна допомога та підтримка від кафедри практичної психології та студентів психологів

Шановні працівники академії, студенти, майбутні абітурієнти!

Кафедра практичної психології надасть безкоштовну психологічну допомогу та підтримку, всім хто відчуває стурбованість, тривогу та емоційну напругу чи емоційне виснаження. Анонімність гарантується.

Методичні рекомендації «Перша психологічна допомога. Алгоритм дій»

З огляду на існуючу загрозу психічному здоров’ю учасників освітнього процесу внаслідок збройної агресії російської федерації, команда МОН створила методичні рекомендації «Перша психологічна допомога. Алгоритм дій» для педагогічних працівників, психологів і соціальних педагогів закладів освіти.

Де отримати психологічну підтримку?

Якщо ви чи ваші рідні відчуваєте тривогу, у вас трапляються панічні атаки, ви близькі до депресії чи навіть на межі 一 зверніться за підтримкою та допомогою до спеціалістів/ок.

Добірка платформ, каналів та контактів