Міжнародне стажування на тему “Інновації в освіті, впровадження знань у підготовку майбутніх вчителів”

🤩 Делегація Українська Інженерно Педагогічна Академія сьогодні почала свою роботу за програмою міжнародного стажування на тему “Інновації в освіті, впровадження знань у підготовку майбутніх вчителів”.

📍 м. Трускавець, Львівська обл., Україна.

👥 Академію на заході представляють:
◾️ проректорка УІПА, професорка кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Марина ВАСИЛЬЄВА Maryna Vasylieva;
◾️ керівник постійно діючої групи з інтернаціоналізації та проєктної діяльності УІПА, старший викладач кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Роман НЕСТЕРЕНКО;
◾️ асистентка кафедри практичної психології Катерина АБАКУМОВА Katerina Abakumova;
◾️ асистентка кафедри практичної психології Маргарита ЛАДИКА Маргарита Ладика;
◾️ магістрантка кафедри практичної психології Ольга Кайдалова  o

Це стажування відбувається в рамках проєкту Університету Масарика Masarykova univerzita (Брно, Чехія) “Зміцнення можливостей українських академічних працівників в інноваційній педагогічній та психологічній освіті та дослідженнях”, у співпраці з партнерами з України.
Проєкт підтримано з ресурсів Міністерства закордонних справ Чехії в межах співпраці з розвитку, що впроваджується за кордоном.