Підвищення кваліфікації для фахівців ХОЦСС

В рамках Меморандуму про співпрацю між кафедрою практичної психології ННІ «Українська інженерно-педагогічна академія» ХНУ ім. В.Н. Каразіна та Харківським обласним центром соціальних служб, викладачами кафедри було проведено підвищення кваліфікації фахівців Центру.

Метою курсу підвищення кваліфікації було:

− поглиблене вивчення основних категорій психології розвитку та здоров’я, суті явищ, процесів щодо формування траєкторій розвитку особистості, умінь аналізувати знання з курсу та використовувати їх у практиці практичного психолога;

− засвоєння системи психофізіологічних та психосоматичних знань на теоретико-методологічному рівні та відповідних методичних засобів консультування, психодіагностики та психотерапії, а також заходів реабілітації та психокорекції.

По завершенню всі учасники курса підвищення кваліфікації отримали Свідоцтва державного зразка.