6 травня 1856 року народився Зигмунд Фрейд, видатний австрійський психолог і невролог|6 мая 1856 года родился Зигмунд Фрейд, выдающийся австрийский психолог и невролог

[lang_ua]

зигмунд-фрейд-день-рождения-Всё-самое-интересное-фэндомы-3078922160 років тому (6 травня 1856р.) Народився засновник психоаналізу Зігмунд Фрейд. Погляди Фрейда на природу людини були новаторськими для його часу і протягом усього життя дослідника не припиняли викликати резонанс і критику в науковому співтоваристві. Інтерес до теорій вченого не згасає і в наші дні. Незважаючи на те, що вплив ідей особистості Фрейда на психологію незаперечно, багато дослідників вважають його праці інтелектуальним шарлатанством.
За своє життя Фрейд написав і опублікував величезну кількість наукових робіт – повне зібрання його творів складає 24 томи. Він мав звання доктора медицини, професора, почесного доктора права Університету Кларка і був іноземним членом Лондонського королівського товариства, володарем премії Гете, був почесним членом Американської психоаналітичної асоціації, Французького психоаналітичного суспільства і Британського психологічного товариства.
[/lang_ua]

[lang_ru]зигмунд-фрейд-день-рождения-Всё-самое-интересное-фэндомы-3078922160 лет назад (6 мая 1856г.) родился основатель психоанализа Зигмунд Фрейд. Воззрения Фрейда на природу человека были новаторскими для его времени и на протяжении всей жизни исследователя не прекращали вызывать резонанс и критику в научном сообществе. Интерес к теориям ученого не угасает и в наши дни. Несмотря на то, что влияние идей и личности Фрейда на психологию неоспоримо, многие исследователи считают его труды интеллектуальным шарлатанством.
За свою жизнь Фрейд написал и опубликовал огромное количество научных работ — полное собрание его сочинений составляет 24 тома. Он имел звания доктора медицины, профессора, почётного доктора права Университета Кларка и являлся иностранным членом Лондонского королевского общества, обладателем премии Гёте, являлся почётным членом Американской психоаналитической ассоциации, Французского психоаналитического общества и Британского психологического общества.[/lang_ru]