ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ОЛІМПІАДИ!

Вітаємо Ільєнко Ірину Михайлівну, гр. ДМП-Пс-12, яка посіла I місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисциплін «Психіатрія та наркологія» та «Медична психологія».

5

Також у олімпіаді взяв участь студент Рибалко Андрій Іванович, гр. ДМП-Пс-12, який отримав грамоту за активну участь!

2 Науковий керівник – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри практичної психології Соколова Ірина Михайлівна.

27 квітня на базі кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Харківського національного медичного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Психіатрія та наркологія» для студентів медичних університетів та «Медична психологія» для студентів медичних і класичних університетів.

ol_psih1Бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!