Робота з життєвими ілюзіями

Робота з життєвими ілюзіями

Ілюзії – це викривлене сприйняття реальності. Вони змушують вірити в те, що не існує. Це дуже небезпечно, тому що оточивши себе ними, люди перестають розвиватися, прагнути до своєї мрії і роблять необдумані вчинки.shutterstock_31005118Практична частина тренінгу дає учасникам групи можливість практикуватися в діагностиці кордонів особистості, ілюзій, правил, власних виборів (виявлення прихованої системи ілюзій, визначення стадії розвитку, прогнозування подальшого розвитку). Також учасники отримують можливість встановити зв’язок конкретної ілюзії з контекстом особистості і життєвою історією.

Також учасники групи досліджують свій стиль та індивідуальні особливості роботи з цією темою. І на досвіді власного життя можуть досліджувати зв’язок між індивідуальним стилем проживання і традиційними моделями, існуючі в сім’ях самих учасників.

Тренінг розрахований на студентів та слухачів, які готують себе до практичної діяльності та практичних психологів, і цікавляться системним підходом в психотерапії.

 Мета – деконструкція як техніка психологічної роботи.

Можна виділити наступні етапи:

1) Дослідити ідеї, які можуть підтримувати існування проблеми;

2) Простежити історії цих ідей: як вони прийшли в життя людини;

3) Оцінити впливи ідей: допомагають чи ні ?;

4) Виявлення винятків (якщо ідея не допомагає), тобто коли само собою зрозуміла істина не була такою (інші точки зору, культурні та історичні контексти, інші ситуації і т. д.);

5) Дослідження винятків для розвитку не проблемного розуміння, поведінки і т. д. Відновлення участі полягає в тому, що до роботи (реально чи віртуально) залучаються інші люди і персонажі, що дають додаткову точку зору на людину і його історію, щоб створити спільноту підтримки для бажаної історії. Досліджується роль людини в їх житті і їх місії.

Основні теми тренінгу:

  • Заперечення проблем і підтримка ілюзій.
  • Вакуум інтимності, життєві правила
  • Замороженість правил і ролей
  • Конфліктність у взаєминах
  • Недиференційованість “я” кожного учасника групи
  • Межі особистості або змішані, або наглухо розділені невидимою стіною
  • Всі приховують секрет сім’ї та підтримують фасад псевдоблагополуччя
  • Схильність до полярності почуттів і суджень
  • Закритість системи
  • Абсолютизування волі, контролю.

 Сертифікат

По завершенню тренінгу учасники отримають сертифікат.

 Вартість тренінгу

Вартість проходження тренінгу складає 300 грн*.

* – вартість може змінюватись

Контактна інформація

Про початок тренінгу можна дізнатися в 205/1 або за тел. 733 ­78­81, 733­78­71, чи за електронною адресою psihol@uipa.edu.ua.

Ведучий тренінгу – завідувач кафедрою практичної психології УІПА, доктор психологічних наук, професор Соколова Ірина Михайлівна.