13-17 листопада 2023 року пройшла LVIII Науково–практична конференція здобувачів вищої освіти академії «Освіта та технології для розвитку суспільства»

13-17 листопада 2023 року в Українській інженерно-педагогічній академії пройшла LVIII Науково–практична конференцію здобувачів вищої освіти академії «Освіта та технології для розвитку суспільства».

14-17 листопада 2023 р. відбулись секційні засідання на кафедрах УІПА на яких обговорювались актуальні тематичні напрямки, що включали в себе взаємодію між сучасними технологіями та системами освіти з метою сприяння розвитку суспільства в цілому, важливість освіти як засобу для формування інтелекту, навичок та цінностей, а також використання технологій для поліпшення навчання і вирішення суспільних проблем.

15 листопада 2023 року в рамках конференції студенти кафедри Практичної психології студенти представили свої доповіді та наукові досягнення.