20.03.2023р. на кафедріпрактичної психології було проведено черговий кафедральний день відчинених дверей для майбутніх абітурієнтів в режиміон-лайн за темою «Психологічна робота з негативними психічними станами під час війни»

Ведуча: доцент кафедри практичної психології, кандидат психологічних наук, доцент ТетянаСапєльнікова.

В рамках теми дня відчинених дверей відбувся тренінг :Психотехніка Relax-MakeUp в подоланні негативних станів.

Метою тренінгу було -подолання негативних психічних станів за допомогою  переключення фокусу уваги з травмуюючого контексту на позитивне мислення, концентруванню уваги на своєму Я-образі, позитивна трансформація самосприйняття .

Ведуча: кандидат психологічних наук, психолог, професійний іміджмейкер, призерка чемпіонату України з макіяжу Кучеренко Наталія