Інформація про реєстрацію на МТНК та строки його проведення

Цьогоріч скасовано роведення традиційних вступних випробувань до закладів вищої освіти, натомість потенційні магістри проходитимуть МТНК ー для вступу до магістратури.

Реєстрація осіб, які бажають узяти участь у МТНК,  триватиме з 27 червня до 18 липня включно. Її здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти. Зареєстровані учасники отримають екзаменаційний листок, у якому будуть зазначені дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет вступника».

До 3 серпня зареєстровані учасники отримають на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» запрошення-перепустку з адресою тимчасового екзаменаційного центру (ТЕЦ).  

МТНК проходитиме в три сесії:

  • основна: 10–17 серпня;
  • додаткова: 7–10 вересня;
  • спеціальна: 29 вересня – 3 жовтня.

Інформацію про результати основної сесії МТНК за шкалою 100ー200 балів буде розміщено на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» до 24 серпня 2022 року.

У разі неявки на основну сесію з поважних причин, подати документи для участі в додатковій сесії МТНК можна буде протягом 22–26 серпня.

МТНК містить два компоненти: вербально-комунікативний і логіко-аналітичний – і охоплює 33 завдання:

  • 10 завдань на заповнення пропусків у мікротексті (треба доповнити речення в мікротексті словосполученнями / словами з наведених варіантів);
  • 23 завдання з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів.

За виконання цих завдань можна буде отримати максимум 33 тестові бали.  

На виконання тесту відведено 75 хвилин.