Поїздка до Німеччини, місто Боттроп, до Heil Pädagogisches Centrum (практика Elle Schudek, Центр підтримки сім’ї та індивідуальної допомоги людям із травмою), Інституту експериментального консультування та терапії Experio.

Кафедрою практичної психології Української інженерно-педагогічної академії на чолі з завідувачем кафедри практичної психології доктором психологічних наук Іриною Михайлівною Соколовою, доцентом кафедри практичної психології кандидатом психологічних наук Анною Валеріївною Колчигіною, аспірантом кафедри практичної психології Софією Михайлівною Соколовою та здобувачами іноземцями другого (магістерського) рівня освіти Жанною Герок, Джармілою Фрітцш, випускницею програми “Практична психологія” Оленою Веприцькою була здійснена навчальна поїздка до Німеччини, місто Боттроп, до Heil Pädagogisches Centrum (практика Elle Schudek, Центр підтримки сім’ї та індивідуальної допомоги людям із травмою), Інституту експериментального консультування та терапії Experio. Був розпочатий, усвідомлення власного місця в процесі фокусованої психотерапії. Делігація кафедри практичної психології була ознайомлена з німецькою іпотерапією та використанням методу фокусованої психотерапії в процесі іпотерапії, також каністерапією. Кафедра практичної психології щиро вдячна Elle Schudek та Heil Pädagogisches Centrum за навчання, запрошення та гостинність.