18 вересня пройшла «Ніч науки» в Українській інженерно-педагогічній академії

18 вересня пройшла «Ніч науки» в Українській інженерно-педагогічній академії.

Кафедра Практичної психології брала активну участь в організації та створила у своїй локації світ, де можна зануритися в себе.

Кожен відвідувач міг пройти індивідуальну психодіагностику за допомогою цікавих методик, розкрити свої здібності, дізнатися як поліпшити свої взаємовідносини з оточенням та зануритися в безкрайній світ психології.

Окремо дякуємо студенткам Анастасії Голобородько, Марії Гуменюк, Маргариті Ладикі та Анастасії Портновій за участь у заході і продемонстровану майстерність у проведенні тренінгових вправ та взаємодію з відвідувачами.

Також наша вдячність Горбенку Владиславу за плідну працю, активність та самовіддачу при тестуванні реакції та уваги наших юних гостей.