Участь у пленарному засіданні наукового гуртка з Психіатрії та медичної психології, Медичного університету СумДУ

Студентка групи ДМП-ПС- 16 мг Ільєнко Ірина Михайлівна була запрошена до Медичного університету СумДУ на пленарне засідання наукового гуртка з Психіатрії та медичної психології,  задля проведення майстер – класу для студентів  – медиків на тему «Ефективна модель самопрезентації в професійній діяльності». Ми уклали договір про наукову співпрацю с Медичним університетом СумДУ, ідея цього проекту була реалізована за підтримки зав. кафедрою Соколової Ірини Михайлівни.

8ZpYsv369qI

sV1vaxRpWHM

9BhiMeEZsqM

BhGfFZYaLu0

OMPnTRnawdo

VcmhO0rimvc

Надалі планується продовжувати наукову співпрацю та проведення семінарів, вебінарів та тренінгів  і закликаємо молодші курси стати частиною нашого співтовариства!