Відвідування соціального мультимедійного проекту “Переможці”|Посещение социального мультимедийного проекта “Переможці”

[lang_ua]Студенти групи ДМП-Пс-14-2 , куратор доц. Діуліна В.В., відвідали соціальний мультимедійний проект “Переможці”, що проходить у виставковому залі Харківського академічного театру опери та балету імені М.В.Лисенка.

VLMjCvr98X4 sGhfqTqcW2c uVbw1w1QTAo 6L_0VLauTQk cHyUjQVL_RY 9Wi6nbjgQ2g[/lang_ua]

[lang_ru]

Студенты группы ДМП-Пс14-2 , куратор доц. Диулина В.В., посетили социальный мультимедийный проект “Переможці”, который проходит в выставочном зале Харьковского академического театра оперы и балета имени Лысенко .

VLMjCvr98X4 sGhfqTqcW2c uVbw1w1QTAo 6L_0VLauTQk cHyUjQVL_RY 9Wi6nbjgQ2g[/lang_ru]