Психологія фінансового успіху

ПСИХОЛОГІЯ ФІНАНСОВОГО УСПІХУ

Тренінг дозволить Вам оволодіти практичними навичками досягнення фінансового успіху ґрунтуючись на сучасних теоретичних знаннях про психологію грошей.

money

В рамках тренінгу Ви:

– Дізнаєтеся «душу» грошей;

– Дізнаєтеся передумови формування ставлення до грошей;

– Зможете отримати діагностику Ваших індивідуальних особливостей ставлення до грошей;

– Зможете оптимізувати Ваше ставлення до грошей з метою досягнення конструктивності не тільки у фінансових справах, але і в житті в цілому.

Мета полягає у наданні слухачам знань з психології грошей та виробленні основ конструктивного ставлення до грошей для досягнення фінансового успіху.

Програма факультативу

Тема Час
1 Основні категорії психології грошей 1
2 Історія розвитку грошей та їх сучасна форма і функції. Сучасне психологічне осмислення категорії “гроші” 1
3 Сучасні тенденції, що впливають на формування значення грошей 1
4 Простір суб’єктивних значень грошей 1
5 Психологічна діагностика ставлення до грошей 2
6 Гроші та людські взаємини: дружба і гроші 2
7 Гроші і сім’я: кохання і гроші, кишенькові гроші 2
8 Гроші і праця 2
9 Психологія бідності і багатства 2
10 Засади досягнення фінансового успіху 2
Разом: 16

Сертифікат.

По завершенню тренінгу учасники отримають сертифікат.

Вартість тренінгу

Вартість проходження тренінгу складає 500 грн.

Контактна інформація

Про початок тренінгу можна дізнатися в 205/1 або за тел. 733 ­78­81, 733­78­71, чи за електронною адресою psihol@uipa.edu.ua.

Ведучий тренінгу – кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології УІПА Нікітіна Оксана Петрівна.