Круглий стіл “Європа очима українського студента” |Круглый стол “Европа глазами украинского студента”

[lang_ua]10 травня 2016 року в рамках виховної кураторської роботи було проведено круглий стіл “Європа очима українського студента” у групі ДМП-ПС13-1. Доповідачами були Свержина Є., ст.гр.ДМП-ПС13-1, учасниця ознайомчого туру по ВНЗ Європи від УІПА, яка відвідала вищі навчальні заклади Польщі та Німеччини, і Нікітіна О.П., куратор гр.ДМП-Пс13-1, з доповіддю про можливості культурно-освітницьких поїздок до Європи.

Snapseed Snapseed_2 Snapseed_2_2 Snapseed_2_2_2 Snapseed_2_2_2_2[/lang_ua]

[lang_ru]10 мая 2016 в рамках воспитательной кураторской работы был проведен круглый стол “Европа глазами украинского студента” в группе ДМП-ПС13-1. Докладчиками были Свержина Е., ст.гр.ДМП-ПС13-1, участница ознакомительного тура по вузам Европы от УИПА, которая посетила высшие учебные заведения Польши и Германии, и Никитина О.П., куратор гр.ДМП-Пс13-1, с докладом о возможности культурно-просветительская поездок в Европу.

Snapseed Snapseed_2 Snapseed_2_2 Snapseed_2_2_2 Snapseed_2_2_2_2[/lang_ru]