Вітання з захистом докторської дисертації

Олефір Валерій Олександрович, канд. психол. наук, доцентКолектив кафедри практичної психології щиро вітає свого колегу, Олефіра Валерія Олександровича із захистом докторської дисертації за темою «Психологія саморегуляції суб’єкта діяльності» на здобуття наукового ступеню доктора психологічних наук зі спеціальності 19.00.01 загальна психологія, історія психології.
Захист відбувся 18 березня 2016 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.053.03 в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського, м. Одеса.

Зичимо колезі успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя та плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров`я, вдача, підтримка родини та колег!