Завершено тренінг “Техніки арт-терапії” 2|Завершен тренинг “Техники арт-терапии” 2

[lang_ua]сертификат 2 группа
ВІТАЄМО студентів-практичних психологів УІПА (денна та заочна форми навчання) із успішним закінченням інтенсивного курсу навчання за авторською програмою “Техніки арт-терапії”, який проходив з 1 по 18 грудня 2015 року!

Валя_кукла
интервью2

Учасники курсу набули знань щодо технік роботи з піском, глиною, фарбами, кольоровим папером, олівцями, тканинами та іншими матеріалами і розвили вміння й навички їх використання при наданні психологічної допомоги (оперативна діагностика емоційного стану,  психопрофілактика негативних емоційних переживань, зняття тривоги, підвищення самооцінки, розвиток навичок рефлексії, вміння шукати продуктивний спосіб вирішення конфліктів тощо). Поряд з цим, на тренінгу учасники мали змогу розвити власну креативність та гармонізувати емоційний стан як потенціал для особистісного зростання!

даша2
песок2

Запрошуємо студентів до участі у роботі факультативу наступного року![/lang_ua]

[lang_ru]сертификат 2 группа
ПОЗДРАВЛЯЕМ студентов-практических психологов УИПА (дневная и заочная формы обучения) с успешным окончанием интенсивного курса обучения по авторской программе “Техники арт-терапии”, который проходил с 1 по 18 декабря 2015!

Валя_кукла
интервью2

Участники курса получили знания по техникам работы с песком, глиной, красками, цветной бумагой, карандашами, тканями и другими материалами и развили умения и навыки их использования при оказании психологической помощи (оперативная диагностика эмоционального состояния, психопрофилактика негативных эмоциональных переживаний, снятия тревоги, повышение самооценки, развитие навыков рефлексии, умение искать продуктивный способ разрешения конфликтов и т.д.). Наряду с этим, на тренинге участники имели возможность развить собственную креативность и гармонизировать эмоциональное состояние как потенциал для личностного роста!

даша2

IMG_1137песок2
Приглашаем студентов к участию в работе факультатива в следующем году!
[/lang_ru]