Завершено тренінг “Техніки арт-терапії” 2

сертификат 2 группа
ВІТАЄМО студентів-практичних психологів УІПА (денна та заочна форми навчання) із успішним закінченням інтенсивного курсу навчання за авторською програмою “Техніки арт-терапії”, який проходив з 1 по 18 грудня 2015 року!

Валя_кукла
интервью2

Учасники курсу набули знань щодо технік роботи з піском, глиною, фарбами, кольоровим папером, олівцями, тканинами та іншими матеріалами і розвили вміння й навички їх використання при наданні психологічної допомоги (оперативна діагностика емоційного стану,  психопрофілактика негативних емоційних переживань, зняття тривоги, підвищення самооцінки, розвиток навичок рефлексії, вміння шукати продуктивний спосіб вирішення конфліктів тощо). Поряд з цим, на тренінгу учасники мали змогу розвити власну креативність та гармонізувати емоційний стан як потенціал для особистісного зростання!

даша2
песок2

Запрошуємо студентів до участі у роботі факультативу наступного року!