Завершено тренінг “Психологія фінансового успіху”|Завершен тренинг “Психология финансового успеха”

[lang_ua]ВІТАЄМО студентів-практичних психологів УІПА та інших ВНЗ м. Харкова із успішним закінченням інтенсивного курсу навчання за авторською програмою “Психологія фінансового успіху” (6.12.15-13.12.15)! Учасники першого етапу курсу набули знань щодо засад психології грошей, історії їх розвитку та сучасних тенденцій. Студенти отримали психологічну діагностику ставлення до грошей та визначили власний суб’єктивний простір значень грошей. Учасники опрацьовували теми “Гроші та кохання”, “Гроші та дружба”, “Гроші та щастя”, “Гроші та праця”, “Психологія бідності та багатства”, “Фінансовий успіх та загальний успіх життя людини”. Запрошуємо студентів до участі у роботі факультативу наступного року!

IMG_1299[/lang_ua]

[lang_ru]ПОЗДРАВЛЯЕМ студентов-практических психологов УИПА и других ВУЗов Харькова с успешным окончанием интенсивного курса обучения по авторской программе “Психология финансового успеха” (6.12.15-13.12.15)! Участники первого этапа курса приобрели знания по основам психологии денег, истории их развития и современных тенденций. Студенты получили психологическую диагностику отношения к деньгам и определили собственное субъективное пространство значений денег. Участники обрабатывали темы “Деньги и любовь”, “Деньги и дружба”, “Деньги и счастье”, “Деньги и труд”, “Психология бедности и богатства”, “Финансовый успех и общий успех жизни человека”. Приглашаем студентов к участию в работе факультатива в следующем году!

IMG_1295[/lang_ru]