Зустріч представників кафедри Практичної психології з іноземними колегами

Під час свого закордонного відрядження до завідувач кафедрою практичної психології Соколова Ірина Михайлівна та Німеччини заступник керівника Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, менеджменту та освіти дорослих УІПА Коваленко Денис Володимирович провели круглий стіл з керівником Оффенбургзької академії психотерапії Куртом Шляй (Оффенбург) та директором інституту психотерапії Конрадом Рєшке (Лейпциг).

Під час зустрічі було обговорено подальше співробітництво іноземних закладів з Українською інженерно-педагогічною академією, спільне здійснення навчальних заходів та обговорено проведення міжнародної акредитації магістерської освітньої програми з психології.

Окрім цього було обговорено можливість написання статті у Scopus та проведення семінару на тему «Стрес-менеджмент» спільно з Конрадом Рєшке.

Також було прийнято державні іспити у наших студентів з Німеччини.

Опісля проведення круглого столу, всі учасники відвідали дитячій центр, де мали можливість ближче познайомитися з особливостями психотерапевтичної роботи Курта Шляя з дітьми та школи професій «Пегасус.»