Завершено тренінг “Техніки арт-терапії”|Завершен тренинг “Техники арт-терапии”

[lang_ua]1111

ВІТАЄМО студентів-практичних психологів УІПА та практичних психологів м. Харкова (учасники 1 та 2 групи) із успішним закінченням інтенсивного курсу навчання за авторською програмою “Техніки арт-терапії”! Учасники курсу набули знань щодо технік роботи з піском, глиною, фарбами, кольоровим папером, олівцями, тканинами та іншими матеріалами і розвили вміння й навички їх використання при наданні психологічної допомоги (оперативна діагностика емоційного стану, психопрофілактика негативних емоційних переживань, зняття тривоги, підвищення самооцінки, розвиток навичок рефлексії, вміння шукати продуктивний спосіб вирішення конфліктів тощо).

IMG_0727

Поряд з цим, на тренінгу учасники мали змогу розвити власну креативність та гармонізувати емоційний стан як потенціал для особистісного зростання!

IMG_0828

IMG_0853[/lang_ua]

[lang_ru]1111

ПОЗДРАВЛЯЕМ студентов-практических психологов УИПА и практических психологов г. Харькова (участники 1 и 2 группы) с успешным окончанием интенсивного курса обучения по авторской программе “Техники арт-терапии”! Участники курса получили знаний по техникам работы с песком, глиной, красками, цветной бумагой, карандашами, тканями и другими материалами и развили умения и навыки их использования при оказании психологической помощи (оперативная диагностика эмоционального состояния, психопрофилактика негативных эмоциональных переживаний, снятия тревоги, повышение самооценки, развитие навыков рефлексии, умение искать продуктивный способ разрешения конфликтов и т.д.).

IMG_0727

Наряду с этим, на тренинге участники имели возможность развить собственную креативность и гармонизировать эмоциональное состояние как потенциал для личностного роста!

IMG_0828

IMG_0853[/lang_ru]