Привітання з Днем знань |Поздравление с Днём знаний

[lang_ua]

IZOSOFT'S image Disk 1 September IZ100

Дорогі друзі!
Першого вересня розпочинається новий навчальний рік. Першокурсники переступлять поріг своїх «альма-матер» в якості повноправних студентів, приступлять до своєї нелегкої праці педагоги.
Бажаємо всім, хто сідає за студентську лаву посидючості та наполегливості в придбанні знань, а всім педагогам професійних успіхів, від яких багато в чому залежить майбутнє нашої країни.[/lang_ua]

[lang_ru]

IZOSOFT'S image Disk 1 September IZ100

IZOSOFT’S image
Disk 1 September IZ100

Дорогие друзья!
Первого сентября начнется новый учебный год. Первокурсники переступают порог своих «альма-матер» в качестве полноправных студентов, приступят к своей нелегкой работы педагоги.
Желаем всем, кто садится за студенческую скамью усидчивости и настойчивости в приобретении знаний, а всем педагогам профессиональных успехов, от которых во многом зависит будущее нашей страны.
[/lang_ru]