Запрошуемо взяти участь у онлайн-конференції: «Пандемія та психічне здоров’я: психологічна стійкість та ураженість населення, психосоціальні наслідки»

Українська інженерно-педагогічна академія
(Кафедра практичної психології)
Оффенбургская Академія психотерапії
Лейпцизький університет
(Кафедра психології)
Реабілітаційна клініка Бад-Вільдунген
ГО «Українська асоціація військової медицини»
Військово-медичний клінічний центр Північного регіону

Міжнародна науково-практична онлайн-конференція

(Pandemie und psychische Gesundheit: psychische Stabilität und psychische Verwundbarkeit der Bevölkerung, psychosoziale Folgen)

(17 квітня 2021 року)

Онлайн-конференція відбудеться на платформі Google Meet за посиланням https://meet.google.com/jqp-mnhh-opk.

Програма конференції:

Час Захід
10:30 – 10:45 Реєстрація та вітання учасників конференції
10:45 – 11:15 Проф. Конрад Решке, Алена Гарбер «Стійкість – аптечка для позитивної емоційності осіб з групи ризику»
11:15 – 11:45 К.мед.н. В’ячеслав Заворотний «Пандемія та війни»
12:15 – 12:45 Проф. Курт Шляй «Внесок в концепцію і оцінку експериментальної поведінкової терапії з дітьми і підросткамі, дослідження протоколів терапії з використанням змішаних методів в практиці дитячої та підліткової психотерапії»
12:45 – 13:15 Проф, д.психол.н. Ірина Соколова «Психологічне здоров’я людини: сучасні виклики»
13:15 – 13:30 Підведення підсумків конференції