Лекція “Психосоціальні аспекти COVID-19”

7 квітня 2021 року на кафедрі Практичної психології відбулась онлайн-лекція “Психосоціальні аспекти COVID-19”, на якій було розглянуто питання поширення пандемії COVID-19.

У рамках обговорення лекції та матеріалів презентації, що відображають сучасні наукові дослідження медичних та соціальних наук, завідувач кафедрою практичної психології, д. психол. н., професор Ірина Михайлівна Соколова, довела до здобувачів освіти складність і невідкладність вирішення проблеми, а також проінформувала здобувачів вищої освіти про особливості медико-біологічних та соціально-психологічних наслідків пандемії.

Учасниками заходу була виражена суспільна думка про необхідність дотримання вимог карантину, а також важливість поєднання просвітницьких зусиль усіх небайдужих до суспільного здоров’я для запобігання наслідків поширення пандемії.