“Психологія фінансового успіху”| “Психология финансового успеха”

[lang_ua]Вітаємо студентів-практичних психологів із закінченням додаткового інтенсивного курсу навчання за авторською програмою практичного психолога, кандидата психологічних наук, доцента кафедри практичної психології Нікітіної Оксани Петрівни “Психологія фінансового успіху”!

Без имени-12

IMG_9179

IMG_9181

IMG_9187

Студенти денної та заочної форм навчання спеціальності “Практична психологія”- Орлова А., Перетятько Н., Купрієнко М., Стаченко А., Лисенко К., Задорожна Я., Товкач С., Костенко О., Бегендікова К., Євсюкова Ю.  – протягом березня-травня 2015 р. у форматі тренінгової роботи отримували знання, розвивали вміння і навички з економічної психології та психології грошей, які є необхідними для становлення сучасного, компетентного і конкурентоспроможного фахівця. Після успішного проходження чотирьох модулів авторської програми студенти отримали сертифікати.

DSC_1273.1

Запрошуємо до участі у подальшій роботі факультативу студентів усіх спеціальностей![/lang_ua]

[lang_ru]Поздравляем студентов-практических психологов с окончанием дополнительного интенсивного курса обучения по авторской программе практического психолога, кандидата психологических наук, доцента кафедры практической психологии Никитиной Оксаны Петровны “Психология финансового успеха”!

Без имени-12

IMG_9179

IMG_9187

IMG_9181

Студенты дневной и заочной форм обучения специальности “Практическая психология” – Орлова А., Перетятько Н., Куприенко М., Стаченко А., Лысенко К., Задорожная Я., Толкач С., Костенко А., Бегендикова К., Евсюкова Ю. – в течение марта-мая 2015 г. в формате тренинговой работы получали знания, развивали умения и навыки по экономической психологии и психологии денег, необходимые для становления современного, компетентного и конкурентоспособного специалиста. После успешного прохождения четырех модулей авторской программы студенты получили сертификаты.

DSC_1273.1

Приглашаем к участию в дальнейшей работе факультатива студентов всех специальностей!

[/lang_ru]