На кафедрі практичної психології пройшов тренінг «Методи арт-терапіі в консультуванні та тренінговій роботі практичного психолога».

Мета тренінгу полягала в наданні слухачам знань та практичних навичок використання арт-терапії.

В рамках тренінгу слухачі познайомились з базовими напрямками арт-терапії:1 ізотерапія (терапія малюванням)

2 глинотерапія (терапія через роботу з м’якими матеріалами, глиною, пластиліном)

3 Лялькотерапія (створення ляльок)

4 Маскотерапія (створення масок)

5 Казкотерапія (терапія через читання і написання казок)

6 Мандалатерапія (створення мандал)

7 Колажування (створення колажів)

8 Ландшафтна терапія (терапія через роботу з природними матеріалами)

9 Библіотерапія (терапія через написання та читання текстів)

Також слухачі дізналися історію виникнення арт-тарапії, можливості її використання в індивідуальній та груповій роботі, відпрацювали навички роботи в парах.

По завершенню тренінгу учасники отримали сертифікат участі на 12 годин.

Ведучі тренінгу:

– кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології УІПА Колчигіна Анна Валеріївна

– асистент кафедри практичної психології УІПА Крицька Марія Дмитрівна