Привітання чарівній половині людства до 8 Березня від УІПА

Z_8_Ber

Напередодні весняного жіночого свята в Українській інженерно-педагогічній академії відбувся урочистий святковий концерт.

У залі зібралися студентки, викладачки та співробітниці академії. З теплими словами привітання та побажаннями усього найкращого до жінок звернулись ректор УІПА, проф. Коваленко Олена Едуардівна, а також чоловіча половина керівництва – перший проректор, доц. Петров Сергій Валерійович, проректор з наукової роботи, проф. Купріянов Олександр Володимирович, проректор з перспективного розвитку Краснокутський Євген Олексійович та декан факультету міжнародних освітніх програм проф. Коваленко Денис Володимирович.

Подарунком для чарівної половини УІПА став прекрасний концерт з яскравими, неймовірними номерами від колективів культурного центру академії.

IMG_5542 IMG_5560 IMG_5593 IMG_5620