Запрошуемо взяти участь уконференції: «Сучасні психологічні тенденції підтримки та відновлення психічного здоров’я особистості: теорія та практика»

19541566481825986

УКРАЇНСЬКА ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ

Кафедра практичної психології

ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Кафедра психіатрії, наркології та медичної психології

EUROPEAN FEDERATION OF PSYCHOLOGISTS’ ASSOCIATIONS

НАЦІОНАЛЬНА ПСИХОЛОГІЧНА АСОЦІЯ

АСОЦІАЦІЯ ДИТЯЧИХ ТА СІМЕЙНИХ ПСИХОЛОГІВ УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ РЕЖИСОВАНОЇ ФІЛЬМОТЕРАПІЇ І ФІЛЬМОТРЕНІНГУ

ЗАПРОШУЕМО

взяти участь у Міжнародній міждисциплінарній науково-практичній конференції:

Яка відбудеться 13-14 грудня 2019 року у м. Харків

До участі в конференції запрошуються практичні психологи, медичні психологи, лікарі-психіатри, лікарі-наркологи, психотерапевти, викладачі, аспіранти та студенти. Учасники конференції матимуть можливість представити результати своїх досліджень та свого досвіду на пленарному засіданні та в секціях, а також взяти участь в дискусіях.

Результати досліджень будуть опубліковані у рецензованому друкованому збірнику матеріалів конференції. В програмі конференції передбачаються доповіді, майстер-класи та воркшопи провідних фахівців з України, Норвегії, Польщі, Німеччини. Очікуються учасники конференції з Харкова, Києва, Одеси, Львова, Запоріжжя, Черкас, Чернігова, Житомира, Чернівців, Кропивницького та інших міст.

Метою проведення конференції є представлення сучасних моделей підтримки, відновлення психічного здоров’я особистості (теоретичне та практичне обґрунтування) та надання медико-психологічної допомоги.

Секції конференції:

1. Сучасні моделі підтримки та відновлення психічного здоров’я.
  2. Сучасні проблеми надання медико-психологічної допомоги.
  3. Сучасні стратегії роботи з психосоціальною травмою.

Форми участі у конференції: очна / заочна, участь у секціях та майстер-класах в якості слухача, видання тез.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Реєстраційна форма учасника конференції

Місце проведення конференції:

Українська інженерно-педагогічна академія

м. Харків, вул. Університетська 16

Довідки з організаційних питань можна одержати за телефонами:

+38 (050) 407 57 50 – Колчигіна Анна Валеріївна

+38 (093) 852 58 35 – Ломакін Андрій Олександрович