День психолога

З нагоди Всеукраїнського Дня психолога 23.04 на кафедрі практичної психології відбулось святкування Дня психолога та різнобарвні святкові заходи.

Студентами на весь день у рамкам самоврядування був вибраний студентський керівний та допоміжний склад кафедри, студенти зайняли місце викладачів, а викладачі за партами візитували та конспектували заняття молодої зміни.

Було проведено святковий науковий гурток з інноваційними формами обговорення сучасних тенденцій в психологічній науці та жвавими дискусіями з цього приводу.

IMG_6448

Найяскравішою подією став урочистий концерт, який розпочався з вітального слова ректора академії Коваленко О.Е. та завідувача кафедрою практичної психології Соколової І.М. Концерт продовжився жартівними номерами, конкурсом відеокліпів, та танцювальними та вокальними номерами.

IMG_8879

Родзинкою концерту став співочий виступ декана факультету МОП Коваленко Д,В., який таким цікавим способом дав зрозуміти присутнім студентам, гостям, та особливо майбутнім абітурієнтам готовність максимально сприяти створенню, теплої, творчої, та довірчої атмосфери.

IMG_9000

Після концерту студенти стали учасниками квесту з пошуком жартівливих місць «психологічної сили» в стінах академії, а абітурієнти прийняли участь у Школі психології, яка завершилась професійною екскурсією по академії та призами у честь святкування Дня психолога в УІПА.

IMG_6496 IMG_8928 IMG_8961 IMG_9017 IMG_8900 IMG_8892IMG_9021 IMG_8865 IMG_8896