Участь викладачів кафедри у виїзному “Дні відкритих дверей”

17 вересня 2018 року викладачі кафедри Практичної психології у складі команди провідних фахівців Академії провели виїзний “День відкритих дверей”. Доцентом кафедри Нікітіною О.П. та асистентом кафедри Обуховою Н.О. було проведено авторський профорієнтаційний міні-тренінг серед учнів 11-го класу Комунального закладу «Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Дивосвіт” Харківської обласної ради». Шквал запитань, жвава дискусія, цікавість в очах учнів – це свідчення успішності заходу!

На базі Пісочинського колегіуму його учні, а також старшокласники Коротичанського ліцею та Пісочинської ЗОШ № 1 отримали важливу інформацію щодо особливостей вступної кампанії, навчання в Академії, нової спеціалізації на базі кафедри Практичної психології “Психологія консалтингу та менеджменту”.

IMG_3522IMG_3594 IMG_3583 IMG_3524

Ми щиро вдячні директорам шкіл за високий рівень організації заходів та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.