23 грудня відбулася онлайн зустріч гарантів оствітніх програм кафедри практичної психології та стейкхолдерів

На кафедрі практичної психології 23 грудня пройшла зустріч щодо залучення до процесу періодичного перегляду освітніх програм та інших процедур забезпечення її якості стекхолдерів за освітніми програмами кафедри практичної психології УІПА.

Майстер-клас з теми: “Візуальна психодіагностика”.⠀

У суботу 18 грудня відбулась зустріч з абітурієнтами в он-лайн режимі. Доцентом кафедри Практичної психології Харцій Оленою Миколаївною було проведено майстер-клас з теми: “Візуальна психодіагностика”.⠀Разом з учасниками було розглянено основи фізіогноміки та психологічний портрет по зовнішньому вигляду. Більш детально обговорюваливя емоції та їх прояви у повсякденному житті. Дякуємо всім за участь!

На кафедрі Практичної психології пройшов захист кваліфікаційних робіт.

На кафедрі Практичної психології пройшов захист кваліфікаційних робіт. Щиро вітаємо наших випускників з завершенням навчання. Бажаємо Вам подальшої успішної наукової діяльності, радість нових відкриттів, натхнення та сприятливих можливостей для самореалізації. Нехай Вам з легкістю підкоряться будь-які вершини, нехай задумані плани як можна швидше втіляться в життя.

Факультатив з психології «Метафоричні асоціативні карти в консультаційній та тренінговій роботі психолога»

4 та 5 грудня доцентом кафедри практичної психології Анною Валеріївною Колчигіною та асистентом Аліною Олександрівною Чередникбув проведений факультатив з психології  на тему «Метафоричні асоціативні карти в консультаційній та тренінговій роботі психолога».Кожен учасник отримав базові знання про роботу з МАК, шляхи використання їх в груповій і індивідуальній практичній роботі, мав змогу відпрацювати свої навички в роботі […]

Зустріч з магістрами з приводу їх майбутнього працевлаштування

На кафедрі практичної психології відбуласть зустріч зі здобувачами вищої освіти з приводу їх майбутнього працевлагтування. На цій онлайн зустрічі були присутні: завідуючий практикою Саликін О.М., керівник інституту ННІППМ та ОД Британ Ю. А., завідуюча кафедрою практичної психології Соколова І. М. Магістри поділилися планами на майбутне, дізналися інформацію щодо вакансій та отримали рекомендації  щодо пошуку майбутнього […]