З 12 травня 2022 року розпочинаються щоденні безкоштовні вебінари з підготовки до НМТ

12 травня 2022 року Громадська спілка «Освіторія» та ЮНІСЕФ запускають щоденні безкоштовні вебінари з підготовки до національного мультипредметного тесту на платформі iLearn.

Мотиваційний лист при вступі до закладу вищої освіти

Цього року вступники повинні написати мотиваційний лист для вступу. Вперше він відіграватиме таку важливу, подекуди вирішальну роль під час вступної кампанії 2022.

Мотиваційний лист — це діловий документ, який пише та подає під час вступу абітурієнт. Перше враження про нього приймальна комісія складає саме за цим листом. Він двічі пов’язаний з мотивацією.

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти опубліковано демонстраційну версію спрощеного НМТ.

Цього року для вступу до вищих навчальних закладів впровадили Національний мультипредметний тест (фактично – спрощене ЗНО). Він містить 60 питань з трьох дисциплін: української мови, історії України та математики. Час тестування складає 120 хвилин. При виконанні завдань з математики цьогоріч можна користуватися довідковими матеріалами. Тож абітурієнти зможуть “підгледіти” формули з алгебри, геометрії та тригонометрії. На […]

Психологічна допомога та підтримка від кафедри практичної психології та студентів психологів

Шановні працівники академії, студенти, майбутні абітурієнти!

Кафедра практичної психології надасть безкоштовну психологічну допомогу та підтримку, всім хто відчуває стурбованість, тривогу та емоційну напругу чи емоційне виснаження. Анонімність гарантується.

Методичні рекомендації «Перша психологічна допомога. Алгоритм дій»

З огляду на існуючу загрозу психічному здоров’ю учасників освітнього процесу внаслідок збройної агресії російської федерації, команда МОН створила методичні рекомендації «Перша психологічна допомога. Алгоритм дій» для педагогічних працівників, психологів і соціальних педагогів закладів освіти.

Де отримати психологічну підтримку?

Якщо ви чи ваші рідні відчуваєте тривогу, у вас трапляються панічні атаки, ви близькі до депресії чи навіть на межі 一 зверніться за підтримкою та допомогою до спеціалістів/ок.

Добірка платформ, каналів та контактів

Освітній процес відновлено!

Шановні здобувачі освіти, починаючи з 21 березня 2022 р. Українська інженерно-педагогічна академія відновлює освітній процес в дистанційній формі. Посилання на лекції та практичні розміщенні на сайті дистанційної освіти. Всі електронні ресурси академії працюють у штатному режимі, в тому числі дистанційне навчання. У разі виникнення питань звертайтесь до кураторів або до деканату. Мирного неба!

Шановні співробітники і студенти! В Україні оголосили воєнний стан. У зв’язку з ситуацією, що не передбачувана, прохання залишатися вдома. Зберігаємо спокій, залишаємося розсудливими, бережемо себе та своїх близьких!

В Україні оголосили воєнний стан. У зв’язку з ситуацією, що не передбачувана, прохання залишатися вдома. Зберігаємо спокій, залишаємося розсудливими, бережемо себе та своїх близьких!